szkolenia

Szkoła podstawowa w Toruniu - jak dokonać dobrego

Powiązane tagi: edukacja, nauka, szkolenia

(...) Szkolnictwo w Polsce przeżywa obecnie kryzys - liczne reformy dotykają nie tylko kadrę nauczycielską, ale w szczególności uczniów i ich rodziców. Edukacja jest bardzo ważna w odpowiednim rozwoju i dojrzewaniu intelektualnym dzieci, dlatego coraz popularniejsza są prywatne szkoły podstawowe, które oferującą interdyscyplinarny program nauczania oraz bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych.Prywatna szkoła podstawowa w ToruniuObecnie w Toruniu działa kilkadziesiąt publicznych placówek oraz kilka szkół prywatnych. Zwłaszcza te drugie mają (...)

Dodany przez Inez Demiuk | 2017/12/31

Dodany przez Inez Demiuk | 2017/12/31

Szkolenia dla coachów

Powiązane tagi: coaching, edukacja, szkolenia, trener

(...) oczywiście do treningu interpersonalnego podejdą oni z należytą powagą. Warto więc zapisać się na szkolenia i kursy dla coachów, których na polskim rynku jest pod dostatkiem. Na pewno przyniosą one spodziewane rezultaty.  Zajęcia prowadzone są w różnoraki sposób, więc nie da się tego jasno określić. Czasami potrzebne są zajęcia bezpośrednie, a niektóre ćwiczenia odbywają się za pomocą platformy internetowej. (...)

Dodany przez Wiesław Kryszałowicz | 2017/08/15

Dodany przez Wiesław Kryszałowicz | 2017/08/15

Oszczędności dzięki zarządzaniu energią

Powiązane tagi: kształcenie, nauka, szkolenia, wykształcenie

(...) inwestycji. Osoby kończące szkolenia z ISO 50001 są w pełni przygotowane do pomocy firmom, które chcą przeprowadzić audyt energetyczny. Dzięki szkoleniom energetycznym możemy zobaczyć, zmierzyć i zarządzać zużyciem energii w każdym miejscu. Przeszkolony specjalista wdraża system raportowania wykorzystania energii, posiada informacje na temat przestarzałych technologii, dzięki czemu podnosi się efektwyność energetyczna w przedsiębiorstwach. Zdobyta wiedza pozwala (...)

Dodany przez Wiesław Kryszałowicz | 2016/12/03

Dodany przez Wiesław Kryszałowicz | 2016/12/03

Edukacja w wieku przedszkolnym

Powiązane tagi: edukacja, kształcenie, przedszkole, szkolenia

(...) Przedszkole nie pełni wyłącznie funkcji opiekuńczej podczas nieobecności rodziców - jest to jedna z naprawdę wielu korzyści jakie przynosi edukacja przedszkolna. Przede wszystkim ma znaczny wpływ na rozwój maluchów. Pedagodzy wiedzą jak pobudzić w naszych dzieciach zmysły, uczą samodzielności, również pomagają im rozwijać się w dziedzinach, w których są najlepsze. Edukacja przedszkolna jest obecnie oparta na grach i zabawach. Przedszkolaki (...)

Dodany przez Wiesław Kryszałowicz | 2016/09/06

Dodany przez Wiesław Kryszałowicz | 2016/09/06

Rozwój od najmłodszych lat

Powiązane tagi: nauka, przedszkole, szkolenia, wykształcenie

(...) wiele mniejsze problemy z nauką w przyszłości. Jest wiele metod, które skupiają się na rozwoju najmłodszych. Którą wybrać? Najlepiej taką, która będzie dla dziecka bezpieczna, nieobciążająca, pozbawiona presji. Nie można zmuszać go do nauki, nie można wymagać. Ma ono samo chcieć poznawać świat i czerpać z tego radość.Jednym z najskuteczniejszych na to sposobów jest metodologia opracowana przez Marię Montessori. Na czym polega metodologia Montessori? Skupia się na tym, (...)

Dodany przez Daria Aleksandrowicz | 2016/07/02

Dodany przez Daria Aleksandrowicz | 2016/07/02

Wszystko o szkoleniach i certyfikatach Veeam

Powiązane tagi: it, kształcenie, nauka, szkoła, szkolenia

(...) Szwajcaria, a konkretnie miasto Baar jest siedzibą założonej w 2004 roku firmy Veeam, która obecnie swym zasięgiem obejmuje w zasadzie cały świat. Głównym zadaniem firmy jest dostarczanie rozwiązań, które zapewnią dostęp do najnowocześniejszych centrów danych. Wykorzystując najistotniejsze technologie pomaga organizacjom spełniać wymagania określone w danej branży, radykalnie (...)

Dodany przez Wiesław Kryszałowicz | 2015/12/15

Dodany przez Wiesław Kryszałowicz | 2015/12/15

Rozwiązania na najtrudniejsze problemy

Powiązane tagi: edukacja, nauka, szkoła, szkolenia

(...) Jeśli masz problemy z motywacją w pracy, wykonywanie kolejnych zleceń przychodzi Ci z trudem to Twoje życie na pewno nie wygląda różowo. W końcu działalność zawodowa to bardzo ważny element życia, dla wielu ludzi najważniejszy. Dobry coach pomoże Ci w Twoich problemach, znajdzie przyczyny negatywnych emocji i wskaże skuteczne rozwiązania. Coaching może Ci przynieść bardzo wymierne efekty w życiu, wreszcie będzie (...)

Dodany przez Inez Demiuk | 2015/10/27

Dodany przez Inez Demiuk | 2015/10/27

Jak rodzic może wesprzeć naukę dziecka?

Powiązane tagi: kursy, szkoła, szkolenia, wykształcenie

(...) dziecko sobie z czymś nie radzi, umów go na kilka spotkań z korepetytorem. Będzie miał on czas na to, by dokładnie wytłumaczyć dziecku niezrozumiałe zagadnienia i już kilka lekcji powinno wystarczyć, by nadrobić zaległości. Rodzice coraz częściej zapisują dzieci na zajęcia dodatkowe nie po to, by nadrabiać zaległości, lecz po to, by dziecko uczyło się nowych rzeczy, które byłyby mu przekazywane w formie zajęć odbiegających od (...)

Dodany przez Inez Demiuk | 2015/10/17

Dodany przez Inez Demiuk | 2015/10/17

Do you speak?

Powiązane tagi: edukacja, kursy, nauka, szkolenia

(...) Język angielski to podstawa dzisiejszego świata biznesowego oraz turystycznego. Nie tylko, że wypada go znać, jego po prostu trzeba umieć! Warto też zadbać o to, aby posługiwali się nim pracownicy firm. Najbardziej skuteczną drogą ku temu są szkolenia językowe dla pracowników firm. Z jednej strony dają one satysfakcję pracownikom, którzy pod sztandarem (...)

Dodany przez Wiesław Kryszałowicz | 2014/12/03

Dodany przez Wiesław Kryszałowicz | 2014/12/03

Na samorządowym garnuszku

Powiązane tagi: edukacja, finansowanie oświaty, szkolenia, wykształcenie

(...) się ze wzrostem zadłużenia. Lekcje z "janosikowego" Przysłowiowa czerwona lampka zapaliła się wraz z zapowiedziami likwidacji tzw. janosikowego. To oznaczałoby kolejne uszczuplenie subwencji ogólnej, a tym samym jeszcze mniej pieniędzy przekazywanych samorządom na prowadzenie placówek edukacyjnych. O ile w większych miastach zamknięcie kilku szkół nie powinno odbić się negatywnie na poziomie dostępu do edukacji, o tyle likwidacja nawet jednej placówki w niewielkich gminach może skutkować (...)

Dodany przez Daria Aleksandrowicz | 2014/05/15

Dodany przez Daria Aleksandrowicz | 2014/05/15

Matura - czy warto?

Powiązane tagi: edukacja, kształcenie, matura, szkolenia

(...) Człowiek, który kończy szkołę a nie chce iść dalej często rezygnuj z matury, co jest wielkim błędem, dlatego też, że potem, gdy pójdzie gdzieś do pracy i na rozmowę kwalifikacyjną pracodawcy pytają często czy ktoś ma maturę. Jeżeli ktoś chce iść dalej do szkoły i się uczyć to niezbędnym elementem do wybrania dobrej szkoły jest matura niekoniecznie z wynikiem bardzo dobrym, ale ważne by była. W ten sposób łatwo można dostać się do szkoły o określonym profilu, który nam się podoba a nie (...)

Dodany przez Wiesław Kryszałowicz | 2013/11/21

Dodany przez Wiesław Kryszałowicz | 2013/11/21

Szkoła podstawowa

Powiązane tagi: edukacja, podstawówka, szkoła, szkoła podstawowa, szkolenia, wykształcenie

(...) metodologii nauczania dobrze się też podeprzeć uwagami specjalistów i znajomych. Zawodowcy potrafią doradzić specjalistycznie w tym temacie, natomiast znajomi podpowiedzą, jak w praktyce to wygląda. Tego typu komentarze są bezcenne, ponieważ dają nam możliwość dokonania selekcji z większą świadomością i (...)

Dodany przez Wiesław Kryszałowicz | 2013/10/12

Dodany przez Wiesław Kryszałowicz | 2013/10/12

Książki dla miłośników języków obcych

Powiązane tagi: księgarnia, kształcenie, szkoła, szkolenia, wydawnictwo

(...) obcych dla przedszkolaków, w postaci ilustrowanych książeczek z wyjaśnieniem podstawowych nazw przedmiotów i ludzi z najbliższego otoczenia. Książki do nauki języka dla szkół podstawowych zawierają już łatwe ćwiczenia i ciekawe zadania zwiększające zasób słów i podstawowych zwrotów. Większą ilość informacji w tej materii można znaleźć między innymi na http://www.prestonpublishing.pl.Oferowane w księgarniach językowych książki dla (...)

Dodany przez Wiesław Kryszałowicz | 2013/10/04

Dodany przez Wiesław Kryszałowicz | 2013/10/04

Uczymy się pisać po angielsku

Powiązane tagi: edukacja, kursy, szkoła, szkolenia

(...) Kiedyś zakładano, że język angielski ma możliwość zostać okrzyknięty językiem światowym, uniwersalnym. Teraz można po części stwierdzić, że tak już się stało, gdyż bez wątpienia jest to język najczęściej używany na świecie i najczęściej stosowany, ważne też jest to, że naprawdę łatwo można nauczyć się tego języka. To normalne, że w różnych krajach powstaje coraz więcej placówek jak szkoła języka angielskiego.Lekcje angielskiego można podzielić na podstawie nie tylko stopnia zaawansowania, ale również i tematyki. Uczeń może mieć szansę dokonać wybory i wybrać sobie przykładowo angielski dla pracownika branży budowlanej, (...)

Dodany przez Inez Demiuk | 2013/04/19

Dodany przez Inez Demiuk | 2013/04/19

Czy branża IT powinna się szkolić?

Powiązane tagi: edukacja, kursy, nauka, szkoła, szkolenia

(...) Trudno przedstawić w pojedynczym zestawieniu wszystkie opcje, zwłaszcza, że nie chcemy się koncentrować na konkretnym przypadku. Jak pokazują obserwacje uczestnictwo w kursach IT daje korzyści tak samo dla zatrudnionego, jak również pracodawcy. Pracownik biorący udział w szkoleniach zdecydowanie szybciej wykonuje wyznaczone zadania i wykazuje lepszą efektywność. Dynamiczny wzrost odnotowują również wszelkie formy językowe, a wiodącym jest w tym kontekście język angielski.Coraz większą (...)

Dodany przez Inez Demiuk | 2013/04/06

Dodany przez Inez Demiuk | 2013/04/06

Ocena jakości

Powiązane tagi: iso, nauka, szkoła, szkolenia

(...) W nowym wiosennym planie kursów naszej Akademii zamieściliśmy szkolenia i kursy, których celem jest zapoznanie słuchaczy i uczestników z rolą, jaką może odgrywać zarządzanie jakością w obcinaniu kosztów funkcjonowania przedsiębiorstwa. Należą do nich realizowane we współpracy z firmą Staufen Polska szkolenia: Warsztaty The World Class Manufacturing System, Wprowadzenie do strategii Six Sigma, Organizacja miejsca pracy - System 5S oraz kursy: Zarządzanie jakością procesów (...)

Dodany przez Inez Demiuk | 2012/12/19

Dodany przez Inez Demiuk | 2012/12/19

Życie studenta

Powiązane tagi: nauka, szkolenia, wykształcenie

(...) kriogenika, mechanika i budowa maszyn studia, elektrotechnika studia, systemy energii odnawialnej (renewable energy systems), power engineering and mining (górnictwo i energetyka), sterowanie w systemie elektroenergetycznym (control in electrical power engineering), inżynieria pojazdówna specjalizacjach: fizyka studia stosowana, mikrosystemy, fotonika, chemia studia stosowana, matematyka studia stosowana- medicinal chemistry (chemia medyczna), mathematics for commerce and industry (matematyka dla przemysłu i gospodarki), nanoinżynieria (nanoengineering)w dziedzinach: zarządzanie- zarządzanie produkcją, business information systems (...)

Dodany przez Daria Aleksandrowicz | 2012/08/17

Dodany przez Daria Aleksandrowicz | 2012/08/17
Copyright ©2018. rev. 4.0. [ ]

marzec 2018 grudzień 2017 listopad 2017 sierpień 2017 lipiec 2017 grudzień 2016 wrzesień 2016 lipiec 2016 grudzień 2015 październik 2015 styczeń 2015 grudzień 2014 sierpień 2014 maj 2014 marzec 2014 listopad 2013 październik 2013 kwiecień 2013 grudzień 2012 sierpień 2012