Oszczędności dzięki zarządzaniu energią


tagi: nauka, kształcenie, wykształcenie, szkolenia

Małe i średnie przedsiębiorstwa stanowią centralną część gospodarek na świecie, korzystają one z więcej niż 13% globalnegoi całkowitego zapotrzebowania na energię.

Unia Europejska (UE) w dyrektywie o Efektywności Energetycznej, która weszła w życie
w 2012 roku, stanowi, że państwa członkowskie zobowiązane są do osiągnięcia 1,5 procent oszczędności energii każdego roku.

Poprawa efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach wpływa na znaczną wartość dla gospodarki, społeczeństwa oraz każdego przedsiębiorstwa z osobna - potwierdza ekspert z firmy DEKRA (https://szkolenia.dekra.pl).

Uzyskanie informacji na temat poprawienia efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach nie należy do najłatwiejszych zadań, dlatego obecnie pojawiła się bogata oferta szkoleń w celu pozyskania specjalistów w tej dziedzinie.

Szkolenia energetyczne dają możliwość pogłębienia wiedzy technicznej oraz sposobów finansowania przyszłych inwestycji. Osoby kończące szkolenia z ISO 50001 są w pełni przygotowane do pomocy firmom, które chcą przeprowadzić audyt energetyczny.
Dzięki szkoleniom energetycznym możemy zobaczyć, zmierzyć i zarządzać zużyciem energii w każdym miejscu.
Przeszkolony specjalista wdraża system raportowania wykorzystania energii, posiada informacje na temat przestarzałych technologii, dzięki czemu podnosi się efektwyność energetyczna w przedsiębiorstwach. Zdobyta wiedza pozwala na oszczędzanie energii poprzez przeznaczenie konkretnych środków na modernizację sytemu oraz tworzenie mechanizmów motywacyjnych w oszczędzaniu energii.

Szkolenia z ISO 50001 to szansa na zdobycie wiedzy dotyczącej stosowania wymagań powyżej normy i gwarancja skutecznego wprowadzenia jej w przyszłości.

W odniesieniu do korzystania z usług w zakresie efektywności energetycznej, to tylko koszty, które odgrywają kluczową rolę, ale przede wszystkim ochrona naturalnego środowiska.

Fotografie:
nauka
kształcenie
wykształcenie
szkolenia
Dodany przez Wiesław Kryszałowicz | 2016/12/03

Wiadomości o podobnej tematyce

rss icon Polacy kochają zakupy na kredyt

Polacy uwielbiają zakupy, nawet jeśli trzeba je sfinansować kredytem, a wyprzedaże są dodatkowym impulsem do buszowania na sklepach zarówno stacjonarnych, jak internetowych.

rss icon Brexit: Polscy przedsiębiorcy nie kryją obaw

Brexit budzi niepokój wśród niemal jednej piątej polskich przedsiębiorców. Ponad 17 proc. ankietowanych przedstawicieli naszych firm był przekonana, że wyjście Wlk. Brytanii z UE będzie miało wpływ na ich działalność.

rss icon Powstaną zespoły zajmujące się regulacją cen wody

Do końca roku na regionalnych zarządach gospodarki wodnej powstaną nowe zespoły fachowców, którzy będą wykonywali zadania związane z regulacją cen wody - zapowiedział PAP wiceminister środowiska Mariusz Gajda. na skali kraju będą oni opiniowali ok. 2,5 tys. wniosków taryfowych.

Zobacz także:

Copyright ©2018. rev. 4.0. [ ]

marzec 2018 grudzień 2017 listopad 2017 sierpień 2017 lipiec 2017 grudzień 2016 wrzesień 2016 lipiec 2016 grudzień 2015 październik 2015 styczeń 2015 grudzień 2014 sierpień 2014 maj 2014 marzec 2014 listopad 2013 październik 2013 kwiecień 2013 grudzień 2012 sierpień 2012