Oszczędności dzięki zarządzaniu energią


tagi: nauka, kształcenie, wykształcenie, szkolenia

Małe i średnie przedsiębiorstwa stanowią centralną część gospodarek na świecie, korzystają one z więcej niż 13% globalnegoi całkowitego zapotrzebowania na energię.

Unia Europejska (UE) w dyrektywie o Efektywności Energetycznej, która weszła w życie
w 2012 roku, stanowi, że państwa członkowskie zobowiązane są do osiągnięcia 1,5 procent oszczędności energii każdego roku.

Poprawa efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach wpływa na znaczną wartość dla gospodarki, społeczeństwa oraz każdego przedsiębiorstwa z osobna - potwierdza ekspert z firmy DEKRA (https://szkolenia.dekra.pl).

Uzyskanie informacji na temat poprawienia efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach nie należy do najłatwiejszych zadań, dlatego obecnie pojawiła się bogata oferta szkoleń w celu pozyskania specjalistów w tej dziedzinie.

Szkolenia energetyczne dają możliwość pogłębienia wiedzy technicznej oraz sposobów finansowania przyszłych inwestycji. Osoby kończące szkolenia z ISO 50001 są w pełni przygotowane do pomocy firmom, które chcą przeprowadzić audyt energetyczny.
Dzięki szkoleniom energetycznym możemy zobaczyć, zmierzyć i zarządzać zużyciem energii w każdym miejscu.
Przeszkolony specjalista wdraża system raportowania wykorzystania energii, posiada informacje na temat przestarzałych technologii, dzięki czemu podnosi się efektwyność energetyczna w przedsiębiorstwach. Zdobyta wiedza pozwala na oszczędzanie energii poprzez przeznaczenie konkretnych środków na modernizację sytemu oraz tworzenie mechanizmów motywacyjnych w oszczędzaniu energii.

Szkolenia z ISO 50001 to szansa na zdobycie wiedzy dotyczącej stosowania wymagań powyżej normy i gwarancja skutecznego wprowadzenia jej w przyszłości.

W odniesieniu do korzystania z usług w zakresie efektywności energetycznej, to tylko koszty, które odgrywają kluczową rolę, ale przede wszystkim ochrona naturalnego środowiska.

Fotografie:
nauka
kształcenie
wykształcenie
szkolenia
Dodany przez Wiesław Kryszałowicz | 2016/12/03

Wiadomości o podobnej tematyce

rss icon 33 osoby skazane za oszustwa na VAT

Kary od sześciu lat bezwzględnego więzienia do pięciu miesięcy więzienia z warunkowym zawieszeniem wykonania kary oraz grzywny, orzekł na poniedziałek Sąd Okręgowy na Kielcach wobec 33 osób, oskarżonych o przestępstwa karno-skarbowe. Chodziło m.in. o oszustwa na obrocie złomem.

rss icon PKO poczeka z propozycjami dla frankowiczów

PKO Bank Polski po przedstawieniu przez prezydenta projektu dotyczącego tzw. frankowiczów zamroził prace nad swoimi propozycjami dotyczącymi konwersji kredytów frankowych na złote - poinformował Zbigniew Jagiełło, prezes banku.

rss icon Co powinniśmy wiedzieć o zasadach wykupu nieruchomości przez gminę?

Jeśli na skutek uchwalenia planu miejscowego korzystanie z nieruchomości na dotychczasowy sposób stało się niemożliwe, właściciel ma prawo zażądać m.in. wykupu nieruchomości przez gminę. Jakie terminy obowiązywać będą gminę na jakich zasadach ustalona zostanie cena wykupowanej nieruchomości?

Zobacz także:

Copyright ©2017. rev. 4.0. [ ]

sierpień 2017 lipiec 2017 grudzień 2016 wrzesień 2016 lipiec 2016 grudzień 2015 październik 2015 styczeń 2015 grudzień 2014 sierpień 2014 maj 2014 marzec 2014 listopad 2013 październik 2013 kwiecień 2013 grudzień 2012 sierpień 2012