Oszczędności dzięki zarządzaniu energią


tagi: nauka, kształcenie, wykształcenie, szkolenia

Małe i średnie przedsiębiorstwa stanowią centralną część gospodarek na świecie, korzystają one z więcej niż 13% globalnegoi całkowitego zapotrzebowania na energię.

Unia Europejska (UE) w dyrektywie o Efektywności Energetycznej, która weszła w życie
w 2012 roku, stanowi, że państwa członkowskie zobowiązane są do osiągnięcia 1,5 procent oszczędności energii każdego roku.

Poprawa efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach wpływa na znaczną wartość dla gospodarki, społeczeństwa oraz każdego przedsiębiorstwa z osobna - potwierdza ekspert z firmy DEKRA (https://szkolenia.dekra.pl).

Uzyskanie informacji na temat poprawienia efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach nie należy do najłatwiejszych zadań, dlatego obecnie pojawiła się bogata oferta szkoleń w celu pozyskania specjalistów w tej dziedzinie.

Szkolenia energetyczne dają możliwość pogłębienia wiedzy technicznej oraz sposobów finansowania przyszłych inwestycji. Osoby kończące szkolenia z ISO 50001 są w pełni przygotowane do pomocy firmom, które chcą przeprowadzić audyt energetyczny.
Dzięki szkoleniom energetycznym możemy zobaczyć, zmierzyć i zarządzać zużyciem energii w każdym miejscu.
Przeszkolony specjalista wdraża system raportowania wykorzystania energii, posiada informacje na temat przestarzałych technologii, dzięki czemu podnosi się efektwyność energetyczna w przedsiębiorstwach. Zdobyta wiedza pozwala na oszczędzanie energii poprzez przeznaczenie konkretnych środków na modernizację sytemu oraz tworzenie mechanizmów motywacyjnych w oszczędzaniu energii.

Szkolenia z ISO 50001 to szansa na zdobycie wiedzy dotyczącej stosowania wymagań powyżej normy i gwarancja skutecznego wprowadzenia jej w przyszłości.

W odniesieniu do korzystania z usług w zakresie efektywności energetycznej, to tylko koszty, które odgrywają kluczową rolę, ale przede wszystkim ochrona naturalnego środowiska.

Fotografie:
nauka
kształcenie
wykształcenie
szkolenia
Dodany przez Wiesław Kryszałowicz | 2016/12/03

Wiadomości o podobnej tematyce

rss icon Wielka Brytania namawia palaczy do przejścia na e-papierosy

W przyszłym miesiącu na brytyjskiej telewizji widzowie zobaczą kampanię przekonującą palaczy do rzucenia palenia używając papierosów elektronicznych. Autorem spotów był rządowa agencja do spraw zdrowia publicznego.

rss icon Urząd Lotnictwa Cywilnego zaniepokojony odwołaniem lotów przez Ryanaira

Prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego na piśmie do irlandzkich linii lotniczych Ryanair wyraził "duże zaniepokojenie" na związku z odwołaniem przez tego przewoźnika rejsów do Polski - poinformowała rzeczniczka ULC Karina Lisowska.

rss icon W Polsce powstanie pociąg hybrydowy

W Polsce powstanie pociąg hybrydowy. na jednym składzie będzie zarówno napęd elektryczny, jak spalinowy. List intencyjny na sprawie zaprojektowania maszyny podpisali między innymi przedstawiciele Agencji Rozwoju Przemysłu, fabryki Cegielski oraz spółki Przewozy Regionalne.

Zobacz także:

Copyright ©2017. rev. 4.0. [ ]

sierpień 2017 lipiec 2017 grudzień 2016 wrzesień 2016 lipiec 2016 grudzień 2015 październik 2015 styczeń 2015 grudzień 2014 sierpień 2014 maj 2014 marzec 2014 listopad 2013 październik 2013 kwiecień 2013 grudzień 2012 sierpień 2012