nauka

Szkoła podstawowa w Toruniu - jak dokonać dobrego

Powiązane tagi: edukacja, nauka, szkolenia

(...) ciekawą ofertą i wiele profilowanych programów nauczania, z których łatwo będzie wybrać coś interesującego. Nie powinniśmy się kierować kwestią finansowa - praktycznie wszystkie prywatne szkoły podstawowe dają możliwość opłacania czesnego w ratach, a dla najlepszych uczniów przewidziane jest stypendium. Zalety prywatnych szkół podstawowychW prywatnych szkołach jest najczęściej mniej uczniów, niż w szkołach publicznych, dzięki czemu nauczyciele poświęcają więcej czasu i uwagi na badanie postępów każdego ucznia. Szkoły (...)

Dodany przez Inez Demiuk | 2017/12/31

Dodany przez Inez Demiuk | 2017/12/31

Oszczędności dzięki zarządzaniu energią

Powiązane tagi: kształcenie, nauka, szkolenia, wykształcenie

(...) gospodarki, społeczeństwa oraz każdego przedsiębiorstwa z osobna - potwierdza ekspert z firmy DEKRA (https://szkolenia.dekra.pl). Uzyskanie informacji na temat poprawienia efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach nie należy do najłatwiejszych zadań, dlatego obecnie pojawiła się bogata oferta szkoleń w celu pozyskania specjalistów w tej dziedzinie. Szkolenia energetyczne dają możliwość pogłębienia wiedzy technicznej oraz sposobów finansowania przyszłych (...)

Dodany przez Wiesław Kryszałowicz | 2016/12/03

Dodany przez Wiesław Kryszałowicz | 2016/12/03

Rozwój od najmłodszych lat

Powiązane tagi: nauka, przedszkole, szkolenia, wykształcenie

(...) Każdy rodzic chce by jego dziecko rozwijało się i rosło prawidłowo. Coraz bardziej popularne są różne sposoby nauki najmłodszych już w wieku przedszkolnym. Umysły pociech są wtedy najbardziej chłonne, a nauka nie musi być dla nich smutną koniecznością, a może być świetną zabawą. Dlatego też rodzice starają się bawić z dziećmi w różne gry rozwijające myślenie, kupują zabawki edukacyjne, wspierają kreatywne pomysły swoich pociech, zachęcają do rysowania, (...)

Dodany przez Daria Aleksandrowicz | 2016/07/02

Dodany przez Daria Aleksandrowicz | 2016/07/02

Wszystko o szkoleniach i certyfikatach Veeam

Powiązane tagi: it, kształcenie, nauka, szkoła, szkolenia

(...) autoryzowanymi, przygotowywane wspólnie z danym producentem, a prowadzą je doświadczeni trenerzy wspomagani odpowiednimi narzędziami. Pozwala to jak najlepiej spełnić oczekiwania uczestników szkoleń. Nauczanie obejmuje zarówno wykłady i zajęcia praktyczne, pozwala to kursantom zaznajomić się z techniką i jej kształtem. Nie mniejsze znaczenie mają także zajęcia laboratoryjne, (...)

Dodany przez Wiesław Kryszałowicz | 2015/12/15

Dodany przez Wiesław Kryszałowicz | 2015/12/15

Rozwiązania na najtrudniejsze problemy

Powiązane tagi: edukacja, nauka, szkoła, szkolenia

(...) możliwe uporanie się z trapiącymi Cie problemami. Ale życie zawodowe to nie wszystko, w końcu nie samą pracą żyje człowiek. Kolejny bardzo ważny obszar życia to relacje. Stosunki damsko-męskie mogą obie strony przyprawić o zawroty głowy. Z zasady bardziej emocjonalne kobiety nie mogą się dogadać z mężczyznami którzy nie wykrywają wszystkich niuansów komunikacji. Dobry coach z pewnością znajdzie odpowiednie (...)

Dodany przez Inez Demiuk | 2015/10/27

Dodany przez Inez Demiuk | 2015/10/27

Uczymy się gry na fortepianie

Powiązane tagi: edukacja, kształcenie, muzyka, nauka, szkoła

(...) pozwalając rozbudzić wrażliwość muzyczną, łatwiejsze osiągnięcie coraz to większych umiejętności gry jak i  wiedzy z zakresu tej dziedziny.Można spotkać opinię, że nie zawsze naukę gry powinno zacząć się od nauki nut, i pracy nad koordynacją ruchową obu rąk. Jednak wielu pedagogów właśnie w taki sposób rozpoczyna lekcję gry na tym instrumencie. Pozwala to poznać układ nut na (...)

Dodany przez Krystian Olczyk | 2015/01/06

Dodany przez Krystian Olczyk | 2015/01/06

Do you speak?

Powiązane tagi: edukacja, kursy, nauka, szkolenia

(...) Tutaj ważny jest każdy szczegół, zadbanie o to, aby kursanci wynieśli jak najwięcej umiejętności. Jednocześnie jest to grupa szczególna. Po pierwsze jej uczestnicy znają się ze sobą, może też zachodzić problem podległości między pracownikami. Po drugie uczęszczanie na kurs finansowany przez pracodawcę może powodować mniejsze dbanie o efekt wśród (...)

Dodany przez Wiesław Kryszałowicz | 2014/12/03

Dodany przez Wiesław Kryszałowicz | 2014/12/03

Wybrać przedszkole niepubliczne czy publiczne?

Powiązane tagi: dzieci, edukacja, nauka

(...) Różnica w cenie rzadko ma znaczenie, gdy rozpatrujemy propozycje pod kątem dobra dla naszego dziecka. Jego wykształcenie, przygotowanie do szkoły, albo po prostu ciekawie spędzony czas, często są dużo więcej warte, niż kilkaset złotych różnicy za opiekę w poszczególnych placówkach. Dziś nauka w przedszkolu w Błoniach to nie tylko zabawy w sali, trochę ćwiczeń na placu zabaw i spacer do parku. Rodzice coraz częściej wymagają, by ich dzieci (...)

Dodany przez Krystian Olczyk | 2014/03/31

Dodany przez Krystian Olczyk | 2014/03/31

Czy branża IT powinna się szkolić?

Powiązane tagi: edukacja, kursy, nauka, szkoła, szkolenia

(...) jednym zagadnieniu. Szkolenia dają możliwość podnoszenia zdolności oraz zwiększenia możliwości personelu. Bogata oferta w zakresie szkoleń, może świadczyć jedynie o konieczności koncentracji na coraz bardziej wąskiej dziedzinie szkoleń oraz dużej popularności. Profil szkoleń obejmuje kursy biznesowe, autorskie i autoryzowane. Mogą one koncentrować się na aplikacjach biurowych (np. Word, PowerPoint, Excel, Office, administracji systemami i innych, bazach danych (np. MS SQL, Oracle, MySQL) i (...)

Dodany przez Inez Demiuk | 2013/04/06

Dodany przez Inez Demiuk | 2013/04/06

Ocena jakości

Powiązane tagi: iso, nauka, szkoła, szkolenia

(...) biznesowych w czasie dekoniunktury oraz W jaki sposób w małych oraz średnich firmach zarządzać jakością procesów biznesowych? współorganizowane z przedsiębiorstwem Intelligent Management Solutions.. Najnowsza oferta szkoleniowa Akademii DEKRA Certification została wzbogacona m.in. o szkolenia ISO oraz szkolenie ISO 9001 szkolenia: Auditor Wewnętrzny zintegrowanego systemu zarządzania zgodnie z normami ISO 14001 i 9001, Praktyczne wdrażanie systemu zarządzania bezpieczeństwem (...)

Dodany przez Inez Demiuk | 2012/12/19

Dodany przez Inez Demiuk | 2012/12/19

Język obcy - nauka

Powiązane tagi: kształcenie, nauka, szkoła

(...) kursy języka angielskiego i innego języka obcego. Najczęściej popularny jest język angielski lecz uczymy się również języka rosyjskiego lub języka niemieckiego czy też języka francuskiego. Niektórzy postanawiają uczyć się języków arabskich albo azjatyckich. Znam wiele szkół ale polecić mogę tylko jedną, która warta jest tego by do niej pójść i pobierać nauki. Szkoła nazywa się ProLearning i można ją odnaleźć na stronie http://jezyki.prolearning.pl. By rozpocząć naukę języka niemieckiego należy zbadać rynek szkół językowych i wybrać tą polecaną, która oferuje profesjonalne kursy języka angielskiego czy obcego. Na rynku są różne szkoły angielskiego ale jednak trzeba wybrać najlepszą. Przed wyborem szkoły języka angielskiego należy upewnić się czy szkoła angielskiego prowadzi systematyczną ocenę postępów w nauce. (...)

Dodany przez Daria Aleksandrowicz | 2012/08/20

Dodany przez Daria Aleksandrowicz | 2012/08/20

Życie studenta

Powiązane tagi: nauka, szkolenia, wykształcenie

(...) Nie czekaj! - Uwierz w nowoczesne technologie a także siebie!Zacznij rozpoczynające się w lutym 2013 studia 2 stopnia w języku angielskim.Już w grudniu 2012 na kilku fakultetach masz możliwość zacząć świetne studia magisterskie w języku angielskim.Podstawowe wymagania to dyplom licencjata albo inżyniera i udokumentowana znajomość komunikacji w języku angielskim.Studia magisterskie i studia dofinansowane 3-semestralne:w obszarach: ochrona i inżynieria środowiska studia- zarządzanie jakością środowiska (environmental quality management)Studia po angielsku cztero-semestralne:na specjalnościach: energetyka- chłodnictwo i (...)

Dodany przez Daria Aleksandrowicz | 2012/08/17

Dodany przez Daria Aleksandrowicz | 2012/08/17
Copyright ©2018. rev. 4.0. [ ]

marzec 2018 grudzień 2017 listopad 2017 sierpień 2017 lipiec 2017 grudzień 2016 wrzesień 2016 lipiec 2016 grudzień 2015 październik 2015 styczeń 2015 grudzień 2014 sierpień 2014 maj 2014 marzec 2014 listopad 2013 październik 2013 kwiecień 2013 grudzień 2012 sierpień 2012