edukacja

Szkoła podstawowa w Toruniu - jak dokonać dobrego

Powiązane tagi: edukacja, nauka, szkolenia

(...) Szkolnictwo w Polsce przeżywa obecnie kryzys - liczne reformy dotykają nie tylko kadrę nauczycielską, ale w szczególności uczniów i ich rodziców. Edukacja jest bardzo ważna w odpowiednim rozwoju i dojrzewaniu intelektualnym dzieci, dlatego coraz popularniejsza są prywatne szkoły podstawowe, które oferującą interdyscyplinarny program nauczania oraz bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych.Prywatna szkoła podstawowa w ToruniuObecnie w Toruniu działa kilkadziesiąt publicznych placówek oraz kilka szkół prywatnych. Zwłaszcza te drugie mają (...)

Dodany przez Inez Demiuk | 2017/12/31

Dodany przez Inez Demiuk | 2017/12/31

Szkolenia dla coachów

Powiązane tagi: coaching, edukacja, szkolenia, trener

(...) a to prowadzi do tego, iż mogą oni rozpocząć karierę zawodową w charakterze coacha. Coraz większa grupa osób śmiało myśli o takiej ścieżce zawodowej. Dzięki temu można liczyć nie tylko na ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy, ale też na bardzo dobre zarobki. Dobrym pomysłem jest przede wszystkim coaching indywidualny. Dzięki takiemu coachingowi można wyszkolić kierowników oraz menadżerów biznesowych, jeśli (...)

Dodany przez Wiesław Kryszałowicz | 2017/08/15

Dodany przez Wiesław Kryszałowicz | 2017/08/15

Edukacja w wieku przedszkolnym

Powiązane tagi: edukacja, kształcenie, przedszkole, szkolenia

(...) Przedszkole nie pełni wyłącznie funkcji opiekuńczej podczas nieobecności rodziców - jest to jedna z naprawdę wielu korzyści jakie przynosi edukacja przedszkolna. Przede wszystkim ma znaczny wpływ na rozwój maluchów. Pedagodzy wiedzą jak pobudzić w naszych dzieciach zmysły, uczą samodzielności, również pomagają im rozwijać się w dziedzinach, w których są najlepsze. Edukacja przedszkolna jest obecnie oparta na grach i zabawach. Przedszkolaki (...)

Dodany przez Wiesław Kryszałowicz | 2016/09/06

Dodany przez Wiesław Kryszałowicz | 2016/09/06

Rozwiązania na najtrudniejsze problemy

Powiązane tagi: edukacja, nauka, szkoła, szkolenia

(...) Jeśli masz problemy z motywacją w pracy, wykonywanie kolejnych zleceń przychodzi Ci z trudem to Twoje życie na pewno nie wygląda różowo. W końcu działalność zawodowa to bardzo ważny element życia, dla wielu ludzi najważniejszy. Dobry coach pomoże Ci w Twoich problemach, znajdzie przyczyny negatywnych emocji i wskaże skuteczne rozwiązania. Coaching może Ci przynieść bardzo wymierne efekty w życiu, wreszcie będzie (...)

Dodany przez Inez Demiuk | 2015/10/27

Dodany przez Inez Demiuk | 2015/10/27

Uczymy się gry na fortepianie

Powiązane tagi: edukacja, kształcenie, muzyka, nauka, szkoła

(...) Naukę gry na fortepianie powinno się  zacząć od dobrego przygotowania już w fazie początkowej. To właśnie pierwszy kontakt z tym instrumentem i muzyką da szansę na rozbudzenie w uczniu nie tylko afektacji do nauki, lecz także nauczy podstawowych nawyków techniczno – dźwiękowych.Nie ważne czy naukę rozpoczniemy w szkole muzycznej, ognisku muzycznym, na prywatnych lekcjach czy też (...)

Dodany przez Krystian Olczyk | 2015/01/06

Dodany przez Krystian Olczyk | 2015/01/06

Do you speak?

Powiązane tagi: edukacja, kursy, nauka, szkolenia

(...) Język angielski to podstawa dzisiejszego świata biznesowego oraz turystycznego. Nie tylko, że wypada go znać, jego po prostu trzeba umieć! Warto też zadbać o to, aby posługiwali się nim pracownicy firm. Najbardziej skuteczną drogą ku temu są szkolenia językowe dla pracowników firm. Z jednej strony dają one satysfakcję pracownikom, którzy pod sztandarem (...)

Dodany przez Wiesław Kryszałowicz | 2014/12/03

Dodany przez Wiesław Kryszałowicz | 2014/12/03

Na samorządowym garnuszku

Powiązane tagi: edukacja, finansowanie oświaty, szkolenia, wykształcenie

(...) Samorządy biją na alarm. Istniejący system finansowania oświaty nie nadąża za zmianami i nadmiernie obciąża budżety gmin. Niż demograficzny sprawia, że dalsze utrzymywanie wielu szkół nie ma ani ekonomicznego, ani społecznego uzasadnienia. Pojawia się także problem, co zrobić z kadrą nauczycielską zatrudnioną w placówkach edukacyjnych przeznaczonych do likwidacji. Samorządowcy mówią otwarcie - nie stać nas na dopłacanie do szkolnictwa. Brak uczniów to brak pieniędzy Zgodnie z zamysłem (...)

Dodany przez Daria Aleksandrowicz | 2014/05/15

Dodany przez Daria Aleksandrowicz | 2014/05/15

Neandertalczycy dbali o zęby jak mogli. A ty?

Powiązane tagi: edukacja, leczenie, medycyna, profilaktyka, stomatolog, zdrowie, zęby

(...) Już neandertalczycy używali wykałaczek - jak wynika z badań przeprowadzonych w ubiegłym roku przez szczecińskich i wrocławskich antropologów. Tymczasem niewielu współczesnych Polaków rozumie potrzebę używania nici dentystycznych. Jak podkreślają stomatolodzy, higiena jamy ustnej to nie (...)

Dodany przez Daria Aleksandrowicz | 2014/05/13

Dodany przez Daria Aleksandrowicz | 2014/05/13

Wybrać przedszkole niepubliczne czy publiczne?

Powiązane tagi: dzieci, edukacja, nauka

(...) uczyły się angielskiego, rytmiki, a czasami nawet drugiego języka czy tańca klasycznego. Przekonują, że przedszkole to nie żłobek i ich pociechy powinny się już rozwijać - przede wszystkim intelektualnie. Większość placówek zdecydowanie nadąża za tym trendem, ale nie będzie cienia przesady w stwierdzeniu, że pod tym względem praktycznie zawsze lepsze jest przedszkole niepubliczne. Te placówki muszą bowiem oferować jakąś wartość dodaną, by (...)

Dodany przez Krystian Olczyk | 2014/03/31

Dodany przez Krystian Olczyk | 2014/03/31

Matura - czy warto?

Powiązane tagi: edukacja, kształcenie, matura, szkolenia

(...) Człowiek, który kończy szkołę a nie chce iść dalej często rezygnuj z matury, co jest wielkim błędem, dlatego też, że potem, gdy pójdzie gdzieś do pracy i na rozmowę kwalifikacyjną pracodawcy pytają często czy ktoś ma maturę. Jeżeli ktoś chce iść dalej do szkoły i się uczyć to niezbędnym elementem do wybrania dobrej szkoły jest matura niekoniecznie z wynikiem bardzo dobrym, ale ważne by była. W ten sposób łatwo można dostać się do szkoły o określonym profilu, który nam się podoba a nie (...)

Dodany przez Wiesław Kryszałowicz | 2013/11/21

Dodany przez Wiesław Kryszałowicz | 2013/11/21

Szkoła podstawowa

Powiązane tagi: edukacja, podstawówka, szkoła, szkoła podstawowa, szkolenia, wykształcenie

(...) Analizujesz gdzie zapisać swe dziecko na edukację jak również jak najefektywniej wybrać edukację dziecka? Naturalnie nasuwają się 2 opcje: edukacja domowa Wrocław oraz prywatna podstawówka. Propozycja szkół niepublicznych jest tu rozbudowana. Podstawówki proponują różnorodne techniki nauki.. Dla dużej liczby (...)

Dodany przez Wiesław Kryszałowicz | 2013/10/12

Dodany przez Wiesław Kryszałowicz | 2013/10/12

Uczymy się pisać po angielsku

Powiązane tagi: edukacja, kursy, szkoła, szkolenia

(...) Kiedyś zakładano, że język angielski ma możliwość zostać okrzyknięty językiem światowym, uniwersalnym. Teraz można po części stwierdzić, że tak już się stało, gdyż bez wątpienia jest to język najczęściej używany na świecie i najczęściej stosowany, ważne też jest to, że naprawdę łatwo można nauczyć się tego języka. To normalne, że w różnych krajach powstaje coraz więcej placówek jak szkoła języka angielskiego.Lekcje angielskiego można podzielić na podstawie nie tylko stopnia zaawansowania, ale również i tematyki. Uczeń może mieć szansę dokonać wybory i wybrać sobie przykładowo angielski dla pracownika branży budowlanej, (...)

Dodany przez Inez Demiuk | 2013/04/19

Dodany przez Inez Demiuk | 2013/04/19

Czy branża IT powinna się szkolić?

Powiązane tagi: edukacja, kursy, nauka, szkoła, szkolenia

(...) Trudno przedstawić w pojedynczym zestawieniu wszystkie opcje, zwłaszcza, że nie chcemy się koncentrować na konkretnym przypadku. Jak pokazują obserwacje uczestnictwo w kursach IT daje korzyści tak samo dla zatrudnionego, jak również pracodawcy. Pracownik biorący udział w szkoleniach zdecydowanie szybciej wykonuje wyznaczone zadania i wykazuje lepszą efektywność. Dynamiczny wzrost odnotowują również wszelkie formy językowe, a wiodącym jest w tym kontekście język angielski.Coraz większą (...)

Dodany przez Inez Demiuk | 2013/04/06

Dodany przez Inez Demiuk | 2013/04/06

Angielski dla zaawansowanych

Powiązane tagi: angielski, edukacja, kształcenie, wykształcenie

(...) angielski w Anglii, wakacyjne kursy angielskiego, wakacyjne kursy językowe, kursy w Anglii, kursy angielskiego, kursy wakacyjne, obcowanie z kulturą angielską, dodatkowe zajęcia - egzaminy mock exams, warsztaty maturalne, próbne konwersacje, najwyższa jakość - brytyjski znak Quality English oraz prestiżowy znak jakości Pase, szybkie przełamanie oporów w rozmawianiu - w każdej grupie lektorzy native speakers z USA, Irlandii i Wielkiej Brytanii, dodatkowe wsparcie w nauce - bezpłatne konsultacje lektorów tutorials i testy próbne, płatności - możliwość natychmiastowego dokonywania płatności (...)

Dodany przez Janina Pawłowska | 2012/08/21

Dodany przez Janina Pawłowska | 2012/08/21
Copyright ©2018. rev. 4.0. [ ]

marzec 2018 grudzień 2017 listopad 2017 sierpień 2017 lipiec 2017 grudzień 2016 wrzesień 2016 lipiec 2016 grudzień 2015 październik 2015 styczeń 2015 grudzień 2014 sierpień 2014 maj 2014 marzec 2014 listopad 2013 październik 2013 kwiecień 2013 grudzień 2012 sierpień 2012